top of page

TIPY NA ZDRAVÉ VÁNOČNÍ DÁRKY


Upfood dárkový poukaz je skvělým a také zdravím dárkem.

Nejkouzelnější období roku se nám pomalu blíží, a vy byste si letos konečně rádi užili pohodové svátky a vyhnuli se předvánočnímu shonu? Marně si lámete hlavu s tím, co komu pořídit a chybí vám inspirace? Připravili jsme si pro vás pár tipů na zdravé a originální dárky, které vašim blízkým zaručeně vykouzlí úsměv na tváři.


BALÍČEK ZDRAVÝCH DOBROT

Jedlé dárky jsou společně s ponožkami takovou vánoční stálicí. Co to letos zkusit trochu jinak a vyměnit kupované dobroty za ty doma připravené? Darujete tak dárek skutečně od srdce, a navíc jej můžete vašim blízkým připravit přesně podle toho, co mají rádi. Může to být balíček sušeného ovoce a ořechů, nebo třeba domácí granola, fantazii se meze nekladou!


POUKAZ NA MASÁŽE NEBO WELLNESS

V dnešní uspěchané době nám na relaxaci nezbývá moc času a často se odbýváme. Zkuste své blízké obdarovat chvílemi odpočinku a darujte jim například poukaz na masáž, kosmetiku nebo třeba wellness pobyt.


SPORTOVNÍ DOPLŇKY

Pokud přemýšlíte nad dárkem pro sportovního nadšence, se sportovním vybavením nikdy nešlápnete vedle. Od kvalitního sportovního oblečení, přes domácí fitness vybavení až po chytré náramky či hodinky sledující výkon při tréninku – na výběr je toho opravdu spousta.


POUKAZ NA KRABIČKOVÉ STRAVOVÁNÍ UPFOOD

Co víc můžete Vašim blízkým darovat, než zdraví? Potěšte je letos opravdu originálním dárkem a darujte jim poukaz na naše krabičkové stravování. Dopřejete jim tak nejen prvotřídní chuťový zážitek, ale podpoříte i jejich vitalitu a ušetříte jim spoustu času stráveného v kuchyni.Comments


bottom of page