top of page
1.png

LETNÍ PROGRAMY A SLEVOVÉ AKCE 

ŽHAVÁ LETNÍ NABÍDKA

Chápeme, že léto dokáže být občas opravdu náročné, a tak jsme se s rostoucími teplotami rozhodli vás osvěžit našimi letními novinkami.

#1

HORKÉ LETNÍ SLEVY

Je to jednoduché. Během měsíce července máte možnost při nákupu ušetřit. Stačí zakoupit měsíční stravování a my vám dáme 5% slevu. Při nákupu dvou měsíců stravování  je sleva dokonce 10%.

2.png
2.png

#2

DĚTI JSOU DOMA? SE SLEVOU!

Dopřejte si luxus a pohodlí i během letních prázdnin. K vaší objednávce můžete přiobjednat krabičky i pro vaše malé ratolesti se slevou 15%. Netrapte se vařením a vychutnejte si letní čas s vašimi dětmi plnými doušky.

#3

NAKOMBINUJTE TO DLE SVÉHO

Přejete si večeřet s rodinou a vynechat tak večerní krabičky? Není problém! Nebo naopak rádi snídáte po svém? Máme řešení! Přejete si dovoz jen 3 dny v týdnu? Ozvěte se nám a vymyslíme plán vhodný i pro to nejnáročnější léto.

2.png
1.png

#4

DOVEZEME VÁM I 2 JÍDLA

Je pro vás plánování jídel skrz neustálé aktivity v létě náročné a naše celodenní menu je momentálně nad vaše síly? My tomu naprosto rozumíme. Dovezeme vám 2 jídla dle vašeho výběru za pevnou cenu 330Kč pro ženy, 380Kč pro muže. Kombinace chodů je na vás. 

#5

OBĚDY PRO VÁS I KOLEGY

Všichni to známe. Stres, úkoly, které musí být okamžitě vyřešeny a z pauzy na oběd máte leda tak kručení v břiše. Co to zkusit jinak? S našimi obědy budete produktivnější a ve větší pohodě. A nebudete muset nepřetržitě myslet na firemní kantýnu. Navíc, čím víc kolegů se k vám přidá, tím levněji se budete stravovat!

Návrh bez názvu (70).png
3.png

#6

GRILOVAČKA BEZ VÝČITEK

K létu neodmyslitelně patří grilování, které ve většině případů nepatří k nejzdravějším událostem. Pojďte to s námi změnit! Každý týden budete mít možnost objednat suroviny na grilovačku, po které si rozhodně nebudete muset nic vyčítat! Stačí nám nahlásit počet porcí a my se již o vše postaráme.

bottom of page