top of page

NOVINKA!

UPBOOST

Naboostujte se s naší jarní novinkou plnou energie a vitamínů.

PŘÍRODNÍ ENERGIE V KAŽDÉ KAPCE

Naše šťávy jsou pečlivě lisované z nejčerstvějšího ovoce a zeleniny. Nabízíme vám čistou chuť přírody bez jakýchkoli přidaných konzervantů či cukrů. Objevte pramen energie a zdraví v každé lahvičce a vydejte se s námi na osvěžující cestu k vitalitě.

KONCENTROVÁNO NA ŽIVINY

Naše šťávy jsou skutečným elixírem zdraví, plným vitamínů, minerálů a antioxidantů, které jsou klíčové pro správnou funkci našeho těla a imunitního systému. Vláknina obsažená v ovoci a zelenině pomáhá podporovat zdravé trávení a regulovat funkci střev.

VAŠE DENNÍ PORCE PŘÍRODY

Nemáte čas na porcování a přípravu čerstvého ovoce a zeleniny? Ať už jste doma, v práci, nebo na cestách, s Upboost si můžete dopřát výhody čerstvé zeleniny

a ovoce rychle a pohodlně. Pravidelná konzumace ovocných a zeleninových šťáv může pomoci zvýšit odolnost proti nemocem a zkrátit dobu rekonvalescence při onemocnění.

HYDRATACE A BOOST

Naše šťávy nejen osvěžují, ale také detoxikují a posilují vaše tělo. Přirozeně hydratační a očišťující složky podporují odplavování toxinů a zajišťují, že vaše tělo zůstane zdravě hydratované a naplněné energií.

CENA A OBJEDNÁVKA

Jednoduše k vašemu krabičkovému stravování přiobjednejte minimálně týden našich šťáv. Objednávku lze provést jednoduše na telefonu 605 782 089 nebo přes objednávkový formulář.

Cena jednoho týdne šťáv je 325 Kč. Každý den ke svému stravování tak dostanete jeden osvěžující nápoj plný vitamínů a energie.

bottom of page