top of page

KDO STOJÍ ZA KRABIČKOVÝM STRAVOVÁNÍM UPFOOD?


Zakladatelé Upfood - Jacqueline Figová a Martin Lešenar.

Rádi bychom vám představili Jacqueline a Martina, dlouholeté přátelé a zakladatelé Upfoodu.


Jacqueline vystudovala obor Regenerace a výživa ve sportu na Masarykově Univerzitě v Brně. Již během studia se věnovala trenérství a výživovému poradenství, ale moc dobře věděla, že po dokončení školy bude chtít dělat něco víc. Což se jí také splnilo. Jacqueline je srdcem Upfood kuchyně a vytváří jedinečné receptury pro naše zákazníky. Její vášeň pro vytváření lahodných a zdravých receptů a láska k dobrému jídlu je podstatou celé myšlenky Upfoodu. Protože naše krabičky musí uspokojit i ty největší gurmány.


Martin se aktivně věnuje osobnímu trenérství a výživovému poradenství již více než 15 let. Několik sezón úspěšně soutěžil v klasické kulturistice a vášeň k pohybu ho nikdy neopustila. Za svou dlouholetou praxi ve fitness světe nasbíral bohaté zkušenosti. V Upfoodu má na starosti sestavení optimálního výživového plánu pro naše klienty, který je klíčový pro dosažení vytoužených cílů. Martin je také hlasem Upfoodu, je to totiž on a nikdo jiný, kdo s vámi po telefonu probere vše potřebné a kdykoli vám odborně poradí.A JAK TO CELÉ ZAČALO?

Prvotním impulsem bylo, když se Martina, jakožto fitness trenéra, stále více klientů ptalo na doporučení ohledně kvalitní stravy ke sportovnímu tréninku. Protože jak je známo, i ty sebevíc náročné tréninky nemají bez kvalitní stravy smysl. Jenže možností kvalitní stravy bylo v Šumperku a okolí nedostatek.


Martin přišel za Jacqueline s nápadem na krabičkové stravování. Slovo dalo slovo a z nápadu se začala stávat realita. Celý projekt odstartoval v malé panelákové kuchyňce, kde se připravovaly první krabičky pro známé a pár klientů z fitka. Během chvíle byla ovšem kuchyňka malá, jelikož spokojených klientů přibývalo a přibývalo. Bylo na čase do toho jít naplno a přestěhovat se do profesionální kuchyně.


Za 7 let existence se Upfood tým rozrostl o mnoho členů, poskytuje krabičkové stravování v rámci celého Olomouckého kraje a stal se symbolem kvalitního krabičkového stravování. V Upfoodu se snažíme neustále zdokonalovat a posouvat dál, protože věříme, že to, co děláme, má opravdu smysl. Díky našim spokojeným zákazníkům jsme se stali součástí životů tisíců lidí v Olomouckém kraji.


Jsme vděční za vaši podporu a těšíme se na další společné gastronomické dobrodružství s vámi. Děkujeme!


S láskou,

Upfood

Comments


bottom of page